Antiphon AB

Pappersvägen 1
S-670 40 Åmotfors
info@antiphon.se

Växel: 0571 318 00
Fax: 0571 314 84

Distributörer
och agenter

Klicka här

Företagsledning

Ingemar Gustavsson
VD/Produktionsledning
Direkt: 0571 318 06
Mobil: 070 305 71 53
ingemar.gustavsson@antiphon.se

MA/Logistik

Nino Skovlund / Willy Bergerud
Direkt: 0571 318 16
Fax: 0571 318 35

Kvalitet

Kenneth Danielsson
Kvalitetschef
Direkt: 0571 318 07
Mobil: 070 305 71 39
kenneth.danielsson@antiphon.se

Ekonomi

Marianne Levin
Ekonomichef
Direkt: 0571 318 20
Mobil: 070 520 46 33
marianne.levin@antiphon.se

Inköp

Jörgen Haglund
Underhålls- o inköpschef
Direkt: 0571 318 04
Mobil: 070 305 71 32
jorgen.haglund@antiphon.se

Marknad

Berit Andersson
Försäljningschef
Direkt: 0571 318 02
Mobil: 070 546 26 88
berit.andersson@antiphon.se

Lars-Ove Andersson
Teknisk försäljning export
Direkt: 0571 318 03
Mobil: 070 683 44 49
lars-ove.andersson@antiphon.se

Walter Olsson
Teknisk försäljning Norden
Direkt: 0571 318 08
Mobil: 072 072 98 83
walter.olsson@antiphon.se

Lena Karlsson
Kundsupport, orderhantering
Direkt: 0571 318 14
Mobil: 070 305 71 28
lena.karlsson@antiphon.se


Lat/Long:
N 59° 45′ 26.13″ E 12° 21′ 18.82″

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Hjälp oss undvika spam genom att svara på frågan här under. Tack!